MĒS NODROŠINĀM NEIEROBEŽOTU PIEEJU INFORMĀCIJAI
UN LABU LASĀMVIELU ATPŪTAI
Bibliotēkas paziņojumi:

“Grāmata tapusi Kuldīgā” - tikšanās ar rakstnieci Daci Zvirbuli (ATCELTS)

Papildināts 2020. g. 19. oktobrī
FOTO / VIDEO / PDF / POWERPOINT
drukāt
“Grāmata tapusi Kuldīgā” - tikšanās ar rakstnieci Daci Zvirbuli (ATCELTS)

Jaunākā informācija 2020. gada 19. oktobris: Uz nenoteiktu laiku pasākums ATCELTS!

20. oktobrī plkst. 16.00 Kuldīgas mākslas namā notiks tikšanās ar rakstnieci Daci Zvirbuli cikla “Grāmata tapusi Kuldīgā” ietvaros. Iepriekšēja pieteikšanās bibliotēkā vai zvanot 25618263.

Dace Zvirbule - žurnāliste, rakstniece. Studējusi LVU Filoloģijas fakultātē žurnālistikas specialitātē un strādājusi vairākos laikrakstos Cīņa, Darba Uzvara, Diena, Zemgales Ziņas, Kurzemnieks; žurnālā Horizonts; bijusi The Baltic Observer žurnāliste medicīnas jautājumos. Sarakstījusi romānus Man nav laika (2005), Kad Ieva ir Ādams (2008), Abavas velns (2010). 2012 iznācis tēlojumu krājums Rendas tenkas, bet 2015. gadā apkopojot materiālus un liecības par dažādiem slimnīcas vēstures posmiem, izdota grāmata  “Kuldīgas slimnīcas stāsti ”.

Kuldīgas Galvenā bibliotēkā savā simtgades gadā uzsāk jaunu pasākumu ciklu  “Grāmata tapusi Kuldīgā”. Pasākumu laikā ar sarunām iepazīsim dažādus grāmatu autorus, kuri dzimuši, dzīvojuši, rakstījuši vai kādā citā veidā ir cieši saistīti ar mūsu pilsētu Kuldīgu. Pasākums “Grāmata tapusi Kuldīgā” norisināsies reizi mēnesī.